HakkımızdaHakkımızda

Kurumumuz  uzman kadrosuyla Toprak Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak temel ilke ve kavramlara göre; çocuk, ergen, yetişkin, çift, aile, dil- konuşma bozukluğu, otizm, gelişimsel gerilik, özel eğitim alanlarında hizmet vermekteyiz.

Psikolojik Danışma merkezi olarak ayrıca  Psikoterapi, Çift-Evlilik Terapisi, Aile danismanligi, Cinsel Terapi, Eğitim-Seminer çalışmaları ve kurumsal danışmanlık konularında hizmet sunmaktayız. Şeffaf, etik sınırlara duyarlı, profesyonel olduğu kadar dinamik olan Toprak Psikoloji ekibi alanlarında uzman, doktorlar, psikologlar , özel eğitim ve dil-konuşma terapisti oluşturmaktadır.

Öğretmen, rehber öğretmen ve meslektaşlar için hizmetiçi eğitimler, kurumlara yönelik olarak ise çeşitli konularda seminerler düzenlemektedir. Aynı zamanda çocuklara ve ailelere  yönelik  atölye ve grup çalışmaları düzenlenmekte, ebeveynlere yönelik seminerler yapılmaktadır.

Uzman kadromuz ve klinik deneyimimizle, 2016 yılından bu yana danışanlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Hakkımızda

Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?